zavřít


krok za krokem k cíli

Jak probíha proces tvorby
loga a vizuální indentity.

01 Kvalitní zadání

Kvalitní zadání je především výsledkem dobré spolupráce. Nejprve Vám pošlu dotazník, který mi pomůže lépe pochopit Vaše podnikání.

02 Zhodnocení zadání

Projdu si postupně všechny odpovědi a zhodnotím, zda jsem pro Vás vhodný, dále provedu nacenění a navrhu termín realizace. Pokud usoudím, že pro Vás nejsem vhodný, tak doporučím někoho jiného, kdo se bude na zakázku lépe hodit.

03 Skicování

v této části si dělám průzkumy. V některých případech si tvořím myšlenkové mapy a začínám skicovat. Naskicované nápady s Vámi konzultuji a nejlepší dále zpracovávám.

04 Digitalizace

Hotové kicy převedu do digitální podoby. Ladím tvary, barvy, písmo, do doby, dokud není logo dokonalé. Hotové logo dále vizuálně zpracuji a připravím příklady použití.

05 Schválení

Připravenou vizualizaci odešlu ke zhodnocení a pokud si budete přát nějaké úpravy, tak je udělám. Pokudu budu mít pocit, že případné změny by logu mohly uškodit, tak se pokusím najít vhodný kompromis.

06 Platba

V momentě, kdy je vše schváleno, posílám fakturu k finální platbě. Po přijetí platby odesílám ihned veškerá potřebná data, ve všech možných formátech (eps,pdf,png,svg) a barevných variantách. Pokud si budete přát navázat na logo vizuální identitou, rád Vám pomohu.